Kraków zdjęcia z drona – dronowa mapa zdjęć Krakowa

>> nasza lotnicza mapa zdjęć Krakowa <<

 

Przedstawiamy naszą bazę i galerię zdjęć lotniczych Krakowa jaką udało nam się stworzyć. Kraków zdjęcia z drona – największa taka galeria zdjęć w Internecie.  W galerii mogą Państwo oglądać zdjęcia na mapie dokładnie tam gdzie zostały one wykonane. Jest już prawie 500 zdjęć Krakowa z drona umieszczone na interaktywnej mapie miasta. Zdjęcia zostały wykonane na przestrzeni kilku ostatnich lat. Galeria będzie powiększać się o nowe zdjęcia w miarę kolejnych lotów nad miastem. Serdecznie wszystkich zapraszamy do galerii i do wspólnej współpracy nad budową bazy zdjęć. 

Mogą Państwo wspomóc nas i polecać naszą stronę “Kraków z nieba” w internecie, wysłać znajomym, podlinkować. Będziemy za to ogromnie wdzięczni. 

Kraków zdjęcia z drona

 

UWAGA: jeśli na mapie niema zdjęcia któregoś zakątka Krakowa a uważają Państwo, że powinno się tam znaleźć proszę do nas napisać! Jak tylko pojawi się taka możliwość, wykonamy zdjęcie i dołączymy do mapy.  Zapraszamy do kontaktu, chętnie będziemy rozwijać dronową mapę Krakowa z Państwem. 

Istnieje również możliwość dodania do naszej mapy Waszego zdjęcia pod warunkiem, że posiada w danych EXIF współrzędne GPS. Tak nadesłane przez Państwa zdjęcia będą posiadały podpis autora pod zdjęciem wyświetlanym w galerii na mapie. Przyłącz się i buduj razem z nami lotniczą mapę Krakowa. 


Zapraszam również do naszej galerii: Wawel z drona  – największa galeria zamku jaką znajdziecie, detale, ujęcia architektury.

Przypominam również o swojej ofercie fotografia lotnicza, zdjęcia z drona

Kraków zdjęcia z drona - największa galeria w internecie

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Elvis
Elvis
4 miesięcy temu

Super, ale nic kompletnie z Wzgórza Krzaskawickie ? 🙄

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Przewiń do góry