Zdjęcia i filmy z drona Kraków

 

Nasza oferta obejmuje między innymi realizacje ujęć filmowych oraz zdjęć, fotogrametrii, panoram 360st  z drona głównie na terenie Małopolski. Do szczególnych realizacji przewidujemy dojazd na terenie całego kraju. Posiadamy uprawnienia operatora drona umożliwiające wykonanie zlecenia w nieomal każdych warunkach za wyjątkiem stref całkowicie zamkniętych dla lotów dronem. 

Specjalizujemy się w zdjęciach i materiałach filmowych realizowanych przy pomocy kilku dronów od średnio zaawansowanych po profesjonalne.

Zajmujemy się tworzeniem na potrzeby małych i dużych firm. W naszej ofercie wykonujemy usługi: dokumentacji lotniczej na potrzeby firm developerskich i budowlanych, przeprowadzenia inspekcji lotniczych, dokumentacji imprez masowych, promocji regionów lub firm, fotografii i filmów użytkowych dla developerów. Wszystkie nasze realizacje są wykonywane z należytą starannością i kreatywnością. Filmowanie dronem oraz wykonywanie zdjęć z powietrza to świetna możliwość urozmaicenia i pokazania innych, nowych perspektyw a my chętnie w tym pomożemy.

Zdjęcia i filmy z drona Kraków,fotografia z drona kraków,zdjęcia lotnicze,fotografia lotnicza kraków

nasza strona firmowa Fotodron360

 

 

Zdjęcia z drona

Nasza oferta obejmuje zdjęcia z drona z pośród trzech dostępnych modeli. Od Mavica 2 Zoom, lekkiego i przenośnego drona, którego atutem jest niewygórowana cena za usługę,  poprzez Phantom 4 Pro z dużą 20 Mpix matrycą i bardzo dobrą optyką a skończywszy na najwyższej jakości zdjęć z kamery Zenmuse X5 16 Mpix oraz wymienną optyką, zainstalowaną na dużym i profesjonalnym dronie  DJI Inspire 1 Pro 

Każdy wymieniony sprzęt realizuje również zdjęcia poklatkowe, zdjęcia HDR o podwyższonej dynamice, filmy poklatkowe. 

Filmy z drona

 Filmy o jakości 4K Ultra HD, dzięki dronom o wymiennej optyce oraz uniwersalności drona ze zmienną ogniskową jesteśmy w stanie wykonać każde kadry od ujęć szerokokątnych po nawet tele odpowiadające ekwiwalentom ogniskowej 150mm. Nasz sprzęt oferuje w pełni manualne lub półautomatyczne ustawiania parametrów filmowania. 

Specjalizujemy się w lotach autonomicznych z wykorzystaniem automatyki. 

Gdzie pracujemy?

Rejon Małopolski. W otwartym terenie, pomieszczeniach, miastach. Posiadamy najwyższe możliwe uprawnienia pilota drona, mamy możliwość wykonania zleceń również w strefach kontrolowanych CTR po otrzymaniu stosownych zgód na lot. 

Nasza specjalność to możliwość realizacji lotów autonomicznych i filmów według ściśle określonego zaprogramowanego scenariusza. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa identyczne ujęcia filmowe oraz zdjęcia w dowolnym przedziale czasowym. Tak zebrany materiał w znakomity sposób może ukazać postęp prac w inwestycjach budowlanych, drogowych jak również wszędzie tam gdzie można użyć drona w dokumentacji zmian zachodzących w czasie. 

Zapraszamy do współpracy developerów, inwestorów, firmy budowlane, firmy reklamowe, grafików. Stworzymy dla Was wyjątkowy materiał.  Nasze portfolio to jest cała strona Kraków z nieba na której w tej chwili się znajdujesz.  

Zobacz nasze materiały filmowe na kanale Youtube: Zdjęcia i filmy z drona Kraków

Część z naszych produkcji filmowych: media na Kraków z nieba

 

Obszar naszych działań to rejon Krakowa i Małopolska. Większe projekty obsługujemy na terenie całego kraju.

Zdjęcia i filmy z drona Kraków,fotografia z drona kraków,zdjęcia lotnicze,fotografia lotnicza kraków

email: kontakt@fotodron360.plZdjęcia i filmy z drona Kraków

Zdjęcia lotnicze Kraków

Przewiń do góry