Filmy z drona Kraków oferta

 

W naszej ofercie portalu Kraków z nieba mamy również usługi filmowania z drona. Na naszym kanale na platformie YouTube zrealizowaliśmy kilkadziesiąt filmów o Krakowie. Relacjonujemy dla Krakowian  budowy, remonty, inwestycje, pokazujemy Kraków, interesujące miejsca, opowiadamy o historii miasta. Filmy z drona to nasza pasja, którą regularnie rozwijamy.

Mogą Państwo skorzystać z naszego  doświadczenia w zakresie filmowania z drona i zrealizować z nami Wasze pomysły.Filmy z drona Kraków oferta

 

W ramach naszych usług oferujemy:

  • filmy z drona dla firm budowlanych i developerskich
  • prezentacje działek, obiektów, domów dla firm zajmujących się pośrednictwem na rynku mieszkaniowym
  • dokumentacja filmowa z drona
  • relacje z wydarzeń oraz eventów
  • filmy krajobrazowe
  • filmy do materiałów reklamowych

 

Zautomatyzowane misje według punktów nawigacyjnych

 

Filmy z drona Kraków oferta

Jako jeden z nielicznych operatorów posiadam duże doświadczenie w wykonywaniu zautomatyzowanych misji dronem. Są to precyzyjnie zaprojektowane trasy w aplikacji na komputerze, które następnie realizujemy już na miejscu u klienta. Dron w trakcie trwania takiej misji wykonuje określone zadania lecąc po wytyczonej trajektorii lotu. Ogromną zaletą takich misji jest ich wysoka powtarzalność przy każdym kolejnym takim przelocie. Tak zarejestrowany materiał filmowy lub zdjęcia mogą zostać użyte do opracowania filmów lub zdjęć porównawczych zmian jakie zaszły na nagranych materiałach w czasie pomiędzy kolejnymi przelotami. Nasze uprawnienia dopuszczają możliwość realizowania takich misji poza zasięgiem wzroku na odległość do 2 km.

Na poniższym przykładowym filmie mogą Państwo zobaczyć próbkę  możliwości zautomatyzowanych misji oraz efektów, które można dzięki nim uzyskać. Tak zrealizowane materiały mogą zostać z powodzeniem użyte do dokumentacji postępów z inwestycji, budów i wielu innych rozwiązań.  

 
 

 

 

Przewiń do góry