Zdjęcia z drona Kraków oferta

Zdjęcia z drona oferta

 

Szanowni Państwo w ofercie „Kraków z nieba” proponujemy usługi związane z fotografią oraz filmowaniem z drona. Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie oraz prowadzenie tego portalu i naszego kanału filmowego, którego Państwu nie trzeba przedstawiać. Kraków z nieba buduje swoją markę już od jakiegoś czasu fotografując, relacjonując oraz opowiadając o Krakowie. Cały ten portal jest naszym fotograficznym portfolio.

W ofercie zdjęć z drona jesteśmy w stanie dostosować się elastycznie do Państwa wymagań, zarówno pod względem sprzętu jak i  zakresu usług.

 

Zdjęcia z drona klasyczne

Oferujemy ujęcia działek, budynków, obiektów, inwestycji developerskich, zdjęcia reklamowe wraz z cyfrową edycją. Dysponuję dronami o rozdzielczości 22 Mpix oraz wymienną optyką pozwalającą na zmianę perspektywy czy wyglądu całej fotografowanej sceny w zależności użytego obiektywu. 

 

Panoramy 360° oraz giga panoramy

 

Wykonujemy z drona zdjęcia w technice pozwalającej na jednym zdjęciu przedstawić całą okolicę w pełnych 360 stopniach. Ponadto do szczególnych specyficznych zastosowań możemy wykonać tzw. giga panoramy czyli zdjęcia obiektu, miejsca, okolicy a bardzo wysokiej rozdzielczości oraz szczegółowości. Zdjęcia takie mogą składać się nawet z kilkudziesięciu ujęć wykonanych teleobiektywem, które po złożeniu posiadają rozdzielczość nawet sporo powyżej 100Mpix.

 

Dokumentacja budowlana z drona

Na potrzeby rożnego rodzaju inwestycji, budów, remontów wykonujemy dokumentacją fotograficzną oraz filmową z dronów z możliwością cyklicznych okresowych powtórzeń rejestrujących postęp wykonywanych prac.

 

Zdjęcia architektury z drona

Drony oraz fotografia lotnicza w odróżnieniu do zwykłej fotografii oferuje możliwość przedstawienia w sposób niepowtarzalny architektury, zabytków, obiektów. Z perspektywy lotu ptaka zawsze widać więcej, lepiej, dron spisze się wszędzie tam gdzie zwykły aparat nie jest w stanie sobie poradzić lub zajrzeć. 

 

Fotografia z drona dla biur pośrednictwa oraz developerów

O tym jak ważne jest atrakcyjne przedstawienie oferty sprzedaży, domu, budynku, działki czy powstającej inwestycji nikogo przekonywać nie trzeba. Na tym polu również oferujemy swoje usługi oraz doświadczenie, które pozwoli nam wykonać wysokiej jakości zdjęcia do każdej Państwa inwestycji.

 

Zdjęcia z drona oferta

Po więcej szczegółów zapraszam na moją stronę z ofertą usług: https://www.fotodron360.pl

 

 

zdjęcia z drona Kraków

 

Przewiń do góry