Kraków z nieba to…

Zdjęcia lotnicze Kraków i fotografia lotnicza Kraków

…miejsce, gdzie pokażemy Wam to wspaniałe miasto z zupełnie innej perspektywy. Powstały miliony zdjęć zabytków Krakowa, tysiące publikacji, setki albumów, ale fotografie z lotu ptaka to nadal rzadkość. Zwłaszcza dobre fotografie i zebrane w jednym miejscu, a takie będziemy dla Was publikować.

Nasza strona nie będzie się koncentrować tylko na wizualnej stronie. Znajdziecie tu też sporo informacji i ciekawostek historycznych o Krakowie napisanych w przystępny sposób, bez naukowego zadęcia (choć przygotowuje je zawodowy historyk). Przedstawimy Wam wraz ze zdjęciami fascynujące historie związane z fotografowanymi miejscami.  Kraków dawniej i dziś.

Fotografie z lotu ptaka powstają odkąd człowiek uniósł się w powietrze przy pomocy wynalazku zwanego samolotem. Ale dopiero drony sprawiły, że można pokazać z bliskiej perspektywy przepiękne historyczne budynki, detale architektoniczne, klimatyczne uliczki itd. Jednym zdaniem Kraków zdjęcia z drona.

 

Przygotowujemy dla Was także lotnicze fotografie porównawcze nawet z początku XX wieku zestawione ze współczesnym obrazem tego samego miejsca pokazanego w miarę możliwości z tej samej perspektywy. To arcyciekawe doświadczenie zobaczyć z detalami jak bardzo zmienił się Kraków przez ostatnie sto lat.

Dodatkowo w jednej z galerii sukcesywnie zbierzemy i opracujemy dla Państwa interesujące fotografie okolic Krakowa tych bliskich i nieco dalszych. Znajdziecie tutaj Ojców, Jurę, podkrakowskie  wsie, zamki, przyrodę i pejzaż. Wszystko z lotu ptaka. Bądźcie z nami strona powstaje i dla Was budzi się do życia. Powiedzcie o nas znajomym, udostępnijcie.

Zespół:                                  

Michał Zajda,
Marcin Roger Pojałowski.

Aktualności

Co w teatrze ?

Jeśli szukasz ciekawych propozycji kulturalnych w Krakowie, nie możesz przegapić nowych spektakli w teatrze. W…

 

 

 

 


Zwiedzanie Podgórza z drona z historią w tle. Nasz najnowszy film o tej dzielnicy. 

 


 

Uwaga od teraz Kraków z nieba oferuje usługi: fotografia i filmy z drona

Zdjęcia i filmy z drona foto4you nasza oferta

 


Krakowski Wawel nocą, architektura i spojrzenie na detale zamku

 

Wawel we mgle


Film Kraków dzień i noc miasta z drona

 


Jesienny Kraków zdjęcia z drona

Przewiń do góry